500 ₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Hakkımızda

Öncelikle hakkımızda sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Tedarikdepom Pendik, İstanbul merkezli olarak yazıcı sarf malzemeleri alanında 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir. Öncelikle İstanbul Pendik, Kartal, Tuzla – Kocaeli Gebze, Çayır ova, Darıca, Dilovası gibi bölgelerde faaliyet vermiş olmamıza rağmen, 2014 yılından beri kendi tescilli markamız olan www.tedarikdepom.com.tr  e-ticaret sitemizle yoğun bir şekilde tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz. Marka tescil belgemiz görseli bilgi amaçlı aşağıdadır. Ayrıca firmamız ETBİS (Elektronik Ticaret İş Merkezi) e kayıtlıdır.

Sürekli artan müşteri talepleri doğrultusunda ürün gamını artırarak sarf ürünleri, Orjinal Toner, Muadil TonerMuadil Kartuş, Yapışkanlı folyo, Çatı malzemeleri, takı aksesuar gibi alanlarda da hizmetinizdeyiz.

Tedarikdepom

en başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı, bir yaşam ilkesi olarak görmektedir. Tedarik depom olarak diğer en büyük özelliğimiz kaliteli üründen ödün vermeden, ucuz fiyat politikası ile hizmet avantajını bir arada sunmaktır. Alışveriş yapan müşterilerimizin; kolay ve rahat alışveriş yapabilmeleri, herhangi bir mağduriyet yaşamaması için fiyat farkı, yanlış ürün gibi tatsız durumlarla karşılaşmaması adına sürekli sitemizi ve kendimizi, fiyatlarımızı güncellemekteyiz. Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Sitemizin alt yapısı son derece güvenli SSL güvenlik sertifikalarıyla desteklenmektedir.

Hakkımızda,

siz değerli müşterilerimize pratik ve  keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatırken, aynı zamanda kredi kartlarınızı  güvenle kullanmanızı temin eder. Türkiye de en yaygın olarak kullanılan Güvenli ödeme sistemi olan Parampos kullanılmaktadır. Bu amaçla sitemiz bünyesinde çeşitli güvenlik  önlemleri alınmıştır. www.tedarikdepom.com.tr ‘de kredi kartı bilgileriniz,  yalnızca sipariş verme işlemi sırasında kullanılır ve kesinlikle sitenin  veri tabanına kaydedilmez, saklanmaz ve kredi kartınızın ait olduğu banka  dışında, site yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez. Tüm kredi  kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL  (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, sitemize  yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde kredi  kartı, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar  geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından  okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir. Sitemizden kredi kartı ile  yaptığınız işlemlerde, kart bilgileri işlem sayfası tarafından doğrudan banka  POS sistemine aktarılmakta ve bu aktarım online olarak yapılmaktadır.

Hakkımızda,

Zaman ve paradan tasarruf ettirebilmek adına sizler için daha fazla çalışıyoruz. Yaptığımız işin arkasında duruyor ve mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Son derece güvenli e-ticaret sitemize üye olabilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İster havale, isterseniz kartla ödeme yapabilir, indirimlerden faydalanabilir, ürün satın alıp, puan toplayabilir, topladığınız puanları bir sonraki alışverişinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca facebook, twitter, instagram, linkedin, gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek hakkımızda bilgi alabilir; indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güveniniz için teşekkür eder, tedarikdepom ailesi olarak keyifli alışverişler dileriz.

                                                                    MARKA TESCİL BELGEMİZ

tedarikdepom
Logo
Enable registration in settings - general
Öğeleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Alışveriş Sepeti