Alışveriş Adımları

Alışveriş Adımları

 1. Sitemizden üye olarak yada üye olmadan misafir girişiyle alışveriş yapabilirsiniz.
 2. Almak istediğiniz ürünü miktarını belirledikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
 3. Alışveriş sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerini detaylarıyla inceleyebilirsiniz.
 4. Sepetinizdeki ürünleri satın alırken karşınıza ödeme seçenekleri çıkmaktadır. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. Havale göndermek isteyen müşterimiz ödeme ekranında banka hesap numaralarımızı görebilirler. Kredi kartı ile ödemelerde kart seçeneğini seçerek kredi kartıyla güvenli ödeme yapabilirsiniz.
 5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.
 6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Sipariş numaranızı, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydediniz.
 7. Üyeler, siparişlerinin durumunu istediği zaman siteye giriş yaparak kontrol edebilirler.
 8. Üye olup olmadığınıza bakılmaksızın, alışverişiniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda, hafta içi saat : 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 0216 606 3119 – 0 549 606 3119 numarayı arayabilir; yada [email protected] adresimize mail atarak ulaşabilirsiniz.
 9. Müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 10. https://www.tedarikdepom.com.tr/
tedarikdepom
Logo
Öğeleri karşılaştırın
 • Total (0)
Karşılaştırma
0
Alışveriş Sepeti